Aktualne oferty pracy

Inżynier elektryk - prace projektowe, pomiarowe i rozruchowe

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (elektrotechnika, elektroenergetyka lub pokrewne),
  • znajomość zagadnień związanych z tematyką stacji elektroenergetycznych SN i WN lub elektrowni np. automatyki EAZ,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Samodzielność.
  • Odpowiedzialność.

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie prac pomiarowych w firmie i na obiektach elektroenergetycznych,
  • sprawdzenia zabezpieczeń elektroenergetycznych,
  • udział w pracach rozruchowych,
  • udział w tworzeniu dokumentacji,
  • kierowanie pracami rozruchowymi (dla kierowników rozruchu),
  • wykonywanie dokumentacji projektowej obwodów wtórnych średnich i wysokich napięć (dla projektantów).

Dodatkowym atutem będzie:
  • doświadczenie w pracach na obiektach elektroenergetycznych,
  • umiejętność kierowania pracami rozruchowymi (dla kierowników rozruchu),
  • doświadczenie i/lub wykształcenie w zakresie EAZ,
  • doświadczenie w pracach rozruchowych,
  • znajomość oprogramowania Eplan P8 lub SEE Electrical Expert, AutoCad, ZWCad,
  • znajomość kosztorysowania robót budowlanych w oparciu o KNR,
  • uprawnienia SEP b.o.n.,
  • znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:
  • stabilną pracę w firmie znanej na rynku energetyki,
  • możliwość pracy na stanowiskach pracy rozruchowych i/lub projektowych,
  • ciekawą pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wyższe od średniej w branży + premie za wyniki,
  • możliwość rozwoju zawodowego, również poprzez możliwość łączenia prac pomiarowych i projektowych,
  • ubezpieczenie zbiorowe z pakietem medycznym
  • pakiet Multisport